Základní informace
| Kategorie | Dětské batohy |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Satch |
| Kategorie | školní |
| Katalogové číslo | 01332-90370-10 |
Technické parametry
| Vhodný věk | školáci (6-14 let), studenti (14+) |
|---|---|
| Určení děti | dívčí |
| Barva | růžová |
| Sezóna | 2026 |
| Vlastnosti | boční kapsy, hrudní pás, bederní pás |
| Modelová řada | Air |
| Objem | 26 l |
| Materiál | 100 % polyester (recyklovaný) |
| Údržba | Neprat, nebělit, nesušit v sušičce, nežehlit, nečistit chemicky. |
| Rozměry | 28 x 16 x 45 cm |
| Hmotnost | 1000 g |
| Složení | - svrchní materiál: 100 % polyester (recyklovaný) - podšívka: 100 % polyester |
| Velikost | uni |
| Výška postavy | 140-180 cm |
Popis produktu
Školní batoh Satch Air je díky minimalistickému designu a ultralehkému pocitu ideálním společníkem pro každého, kdo hledá lehké a zároveň praktické řešení.
Hlavní přednosti:
- ergonomicky tvarovaný
- Your Size System: lze nastavit pro výšku od 140 do 180 cm
- tři přihrádky včetně organizéru
- reflexní prvky
- elastická vnější kapsa
- stabilní a zároveň lehký
Technické specifikace:
- rozměry: 28 x 16 x 45 cm
- hmotnost: 1000 g
- objem: 26 l
- svrchní materiál: 100 % polyester (recyklovaný)
- podšívka: 100 % polyester
- vyrobený ze 14 recyklovaných PET lahví (0,5 l)
- nepromokavý svrchní materiál (vodní sloupec 1 500 mm)
- impregnace bez PFC
O značce Satch
Značka Satch nabízí kvalitní batohy s unikátním ergonomickým systémem a krásným designem.























































