Základní informace
| Kategorie | Láhve |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Satch |
| Katalogové číslo | 00362-40210-10 |
Technické parametry
| Určení děti | dívčí |
|---|---|
| Barva | růžová |
| Sezóna | 2026 |
| Objem | 0,65 l |
| Provedení | plast |
| Typ | lahev |
| Použití | na pití |
| Materiál | sklo |
| Údržba | Vhodné do myčky nádobí (do 65 °C). Doporučuje se ruční mytí. |
| Rozměry | 23,5 x 7 x 7 cm |
| Hmotnost | 150 g |
| Složení | Odolný plast (Tritan™) |
| Velikost | uni |
Popis produktu
Sportovní láhev Satch s objemem 650 ml a praktickým uzávěrem, který lze připojit k láhvi pomocí praktického poutka, takže ho nikdy neztratíte. Tato láhev je přímo stvořena pro život v pohybu, je totiž 100 % nepropustná, takže ji bez problému můžete otočit vzhůru nohama a neunikne ani kapka.
Všechny láhve Satch perfektně pasují do postranních kapes batohů Satch.
Hlavní přednosti:
- praktické šroubovací víčko s úchytem na láhev
- otvor pro snadné pití
- odnímatelný těsnící kroužek pro snadné čištění
- velký otvor pro plnění
- 100% nepropustné utěsnění
- vhodné i pro nápoje s nízkým obsahem oxidu uhličitého
- navrženo přesně na boční kapsy batohů Satch
Technické specifikace:
- rozměry: 23,5 x 7 x 7 cm
- objem: 650 ml
- hmotnost: 150 g
- materiál: odolný plast (Tritan™)
- vhodné do myčky (do 65°C)
- bezpečné pro kontakt s potravinami
- BPA free
O značce Satch
Značka Satch nabízí kvalitní batohy s unikátním ergonomickým systémem a krásným designem.























































