Základní informace
| Kategorie | Dětské batohy |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Satch |
| Kategorie | školní |
| Katalogové číslo | 01582-90413-10 |
Technické parametry
| Vhodný věk | školáci (6-14 let), studenti (14+) |
|---|---|
| Určení děti | dívčí |
| Barva | růžová |
| Sezóna | 2026 |
| Vlastnosti | boční kapsy, hrudní pás, bederní pás |
| Objem | 30 l |
| Materiál | 100 % polyester (recyklovaný) |
| Údržba | Neprat, nebělit, nesušit v sušičce, nežehlit, nečistit chemicky. |
| Rozměry | 30 x 27 x 45 cm |
| Hmotnost | 1276 g |
| Složení | 100% polyester |
| Velikost | uni |
| Výška postavy | 140-180 cm |
Popis produktu
Perfektní školní batoh Satch, který nabízí přesně to správné místo pro školní nezbytnosti. Díky široké škále stylů a vyměnitelným kapsám SWAPS je absolutním poutavým prvkem.
Hlavní přednosti:
- ergonomický design
- Your Size System: lze nastavit pro výšku od 140 do 180 cm
- praktické uspořádání přihrádek a chytrý organizér
- 4 přední poutka na kapsy SWAPS a visačky
- polstrovaná přihrádka na notebook
- stabilní a robustní základna
- 2 boční kapsy XL
- reflexní prvky
Technické specifikace:
- rozměry: 30 x 27 x 45 cm
- hmotnost: 1276 g
- objem: 30 l
O značce Satch
Značka Satch nabízí kvalitní batohy s unikátním ergonomickým systémem a krásným designem.























































