Základní informace
| Kategorie | Dětské batohy |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Satch |
| Kategorie | školní |
| Katalogové číslo | 01324-30181-10 |
Technické parametry
| Vhodný věk | školáci (6-14 let), studenti (14+) |
|---|---|
| Určení děti | chlapecké, dívčí |
| Barva | modrá |
| Sezóna | 2026 |
| Vlastnosti | boční kapsy, hrudní pás, bederní pás |
| Objem | 30 l |
| Materiál | 100% recyklovaný polyester |
| Údržba | Neprat, nebělit, nesušit v sušičce, nežehlit, nečistit chemicky. |
| Rozměry | 30 x 27 x 45 cm |
| Hmotnost | 1276 g |
| Složení | - svrchní materiál: 100% recyklovaný polyester - podšívka: 100% polyester |
| Velikost | uni |
| Výška postavy | 140-180 cm |
Popis produktu
Minimalistické, nadčasové a šetrné k přírodě – to jsou modely Satch Skandi. Prvotřídní detaily z kůže v kombinaci s vnějším materiálem z recyklovaných textilií dodávají našim batohům a doplňkům jedinečný, luxusní vzhled.
Hlavní přednosti:
- ergonomický design
- Your Size System: lze nastavit pro výšku od 140 do 180 cm
- praktické uspořádání přihrádek a chytrý organizér
- polstrovaná přihrádka na notebook
- stabilní a robustní základna
- 4 přední poutka na dárky a visačky
- vysoce kvalitní kožené aplikace
- 2 boční kapsy XL
- reflexní prvky
Technické specifikace:
- rozměry: 30 x 27 x 45 cm
- hmotnost: 1276 g
- objem: 30 l
- svrchní materiál: 100% recyklovaný polyester
- podšívka: 100% polyester
- vysoce kvalitní kožené aplikace
- voděodolný svrchní materiál (vodní sloupec 1 500 mm)
- impregnace bez PFC
O značce Satch
Značka Satch nabízí kvalitní batohy s unikátním ergonomickým systémem a krásným designem.























































