Základní informace
| Kategorie | Dětské batohy |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Satch |
| Kategorie | školní |
| Katalogové číslo | 01322-90371-10 |
Technické parametry
| Vhodný věk | školáci (6-14 let), studenti (14+) |
|---|---|
| Určení děti | chlapecké, dívčí |
| Barva | zelená |
| Sezóna | 2026 |
| Vlastnosti | boční kapsy, hrudní pás, bederní pás |
| Objem | 30 l |
| Materiál | 100 % recyklované PET lahve |
| Údržba | Neprat, nebělit, nesušit v sušičce, nežehlit, nečistit chemicky. |
| Rozměry | 30 x 45 x 27 cm |
| Hmotnost | 1100 g |
| Složení | - Svrchní materiál: 100% polyester (recyklovaný) - Podšívka: 100% polyester |
| Velikost | uni |
| Výška postavy | 140-180 cm |
Popis produktu
Školní batoh Satch Pack se skvěle přizpůsobí na míru každému školákovi či studentovi od 11 let (nebo od výšky 140 cm). Je totiž ergonomicky navržený, a lze ho pomocí ramenních popruhů individuálně nastavit na jakoukoliv výšku postavy v rozmezí 140 až 180 cm. Batoh je navíc vybaven hrudním a bederním pásem, čímž je zajištěno rovnoměrné rozložení hmotnosti nákladu, a tím minimalizace zatížení krční páteře a ramen.
Dostatek prostoru zaručí 2 hlavní velké oddíly, polstrovaná přihrádka na notebook a množství dalších kapes a přihrádek, včetně velkého organizéru. Na bocích batohu se nachází XL kapsy, které pojmou i větší láhve.
Reflexní prvky výrazně zvýší viditelnost a tím i bezpečnost vašeho školáka, zatímco o bezpečí učebnic v batohu se stará tkanina odolná vůči vodě a špíně.
I díky promyšlenému polstrování je tento batoh neuvěřitelně pohodlný!
Hlavní přednosti:
- ergonomicky navržený
- vylepšený design popruhů
- nastavitelný pro výšku od 140 do 180 cm
- optimalizovaný zadní panel
- reflexní prvky pro lepší viditelnost
- 5 přihrádek včetně velkého organizéru
- XL boční kapsa na větší lahve
- polstrovaná přihrádka na notebook pro bezpečný transport
- stabilní a odolné dno
- snadné čištění
- odolnost vůči vodě a skvrnám
- čtyři poutka v přední části
Technické parametry:
- rozměry: 30 x 45 x 27 cm
- váha: 1100 g
- objem: 30 l
- materiál: 100 % recyklované PET láhve (vyrobeno z 20 PET láhví 0,5 l)
- impregnace bez PFC
O značce Satch
Značka Satch nabízí kvalitní batohy s unikátním ergonomickým systémem a krásným designem.























































